© toiletpaper - 2017-05-24 11:34:47

Įvertinkite, ar verta: Kasdieniniai dalykai, kainuojantys tūkstančius

Šių dienų kasdienybėje, marketingo strategija prisitaiko prie žmogaus poreikių ir naujausių madų - kuriami auksiniai dantų šepetėliai, deimantinės ausinės, ir net auksinis tualetinis popierius. Taip taip, perskaitėte gerai - auksinis tualetinis popierius. Pristatome įvairiausius ir įdomiausius kūrinius, bei apyvokos daiktus, kurių suma mažų mažiausiai stebina.

Mėtinė dantų pasta - 99.99$. Šioje pastoje esantis ypatingas ingridientas, stiprina dantis po pirmo plovimo, ir turi teigiamą naudą žaibišku greičiu.

Tualeto dangtis, 299.95$. Jis ypatingas tuom, jog yra dengtas anglies pluoštu, ir yra išskirtinio dizaino.

Ausinukai, 638$.  Goldstriker - įmonė, padėsianti jums klausytis muzikos su ausinėmis, inkrustuotomis deimantais ir padengtomis auksu. Kaip manote, ar muzikos kokybė nuo to taps tik dar geresnė?

Vilnonės kojinės 1,188 $.  Šių kojinių porų pasaulyje yra tik 10. Jos padarytos iš itin retos vilnos, kurios rinkos kaina tikrai stulbinama. Ar noretumėte susišildyti?

Debesies pakabinama lempa 3.360$. Dizaineris Kaufman Mercantile sukūrė įdomaus dizaino lempą, kuri atrodo kaip debesėlis. Taip pat jis keičiasi pagal pasirinktą programą : gali leisti griaustinio, žaibų garsus, įvairiai mirksėti.

 

Pieštukas, 13,400$. Vokiečių kompanija Faber Castell, yra žinoma ir Lietuvoje, dėl savo aukštos kokybės pieštukų ir kanceliarinių reikmenų. Tačiau šis pieštukas - kol kas brangiausias firmos kurinys, kadangi vien jo dėkliukas yra dengtas auksu, bei deimantais.

Monopolis, 15.000$. Vaikystės žaidimas, kuris nepalieka nei vieno abejingo. Šis - tuo labiau. Odinė žaidimo lenta, gatvių pavadinimai - auksiniai, o pasirinkta statulėlė - sidabrinė

Tualetinis popierius. 1,558,335$. Žinoma, tai yra tikra investicija. Gryno aukso tualetinis popieriukas bus tikra pažiba ant stalo. Žinoma, visi bus šokiruoti, kai sužinos jo kainą.

 

 

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram