Designed by Freepik - 2017-02-10 07:37:58

7 valentino dienos tradicijos pasaulyje

Vasario 14 - meilės diena. Mums įprasta dovanoti šokoladą, gėlių, ir praleisti laiką su antrąja puse romantiškai vakarieniaujant. Taip mes suvokiame šios dienos prasmę ir dovanas. Tačiau pasaulyje yra įvairių šios dienos šventimo būdų, ir netradicinių dovanų. Tad norime jums pristatyti, kaip pasaulyje švenčiama meilės diena.

VOKIETIJA.

Mylimieji apsikeičia ne tik šokoladu ar gėlėmis, pas juos įprasta padovanoti.. paršiuką. Jis gali būti įvairių formų : statulėlė, nuotrauka, šokolado forma, atvirukas. Svarbiausia, kad visur dominuotų paršelio atvaizdas. Tai simbolizuoja sėkmę ir laimę, ir Vokietijoje įprasta dovanoti tai artimam žmogui.

JAPONIJA.

Vyrukams Valentino diena Japonijoje ypač patiktų. Meilės dieną, merginos, visiems sutiktiems vyrams dovanoja daugybę šokolado. Vyrai, tuo tarpu, dovanų  merginoms gali ir neruošti. "Šokoladinės mergaitės" , vasario 14, skiria visą dėmesį savo antrajai pusei. Tačiau. Kovo 14, visas šokoladines dovanas turi gražinti merginoms.

KORĖJA

Korėjoje vyrauja panašios tradicijos, kaip ir Japonijoje, tačiau jie turi dar vieną papildomą dieną vienišiams. Tai - Balandžio 14, kuri vadinama "Juodąja diena". Visi vieniši žmonės susirenka, valgo saldumynus, ir pasiruošia sau pramogų, kiti, net apsirengia juodos spalvos rūbais. Be to, Korėja kiekvieno mėnesio 14 dieną turi vis kitą šventė, tad pas juos progų švęsti - daugybė.

ARGENTINA

Viena meilės diena - jiems nepriimtina. Argentinos gyventojai pasiima visą savaitę atostogų, ir švenčia kartu su savo antrosiomis pusėmis. Tačiau jie nešvenčia kartu su visu pasauliu, o pasirenka vasaros laiką. Pas juos tai vadinama "Saldžioji savaitė", kuri tęsiasi nuo liepos 13d iki liepos 20d.

ITALIJA

Italijoje meilės diena švenčiama itin poetiškai. Poros susirenka kartu, klausosi muzikos, valgo šokoladinius saldainius, kurie pas juos - širdelės formos. Tai pat saldumynuose dažnai įvyniotos sentencijos apie meilę. Pagal jų tradicijas, pirmasis vyras, kurį merginos pamato Valentino dieną, taps jos vyru per vienus metus.

BRAZILIJA

Tiems, kas mėgsta linksmintis, Valentino dienos šventė Brazilijoje bus pats tas. Tačiau kitaip, nei visas pasaulis, jie švenčia kitą dieną, kitu sezono metu. Meilės diena Brazilijoje švenčiama Birželio 12d. Tada jie keičiasi dovanomis, būna su savo antrąja puse, tačiau greta to dar ir apsilanko festivalyje, kuriame mėgaujasi muzika, ir buvimu su artimu žmogumi.

TAIVANAS

Jei galvojate, jog dovanojate pakankamą kiekį gėlių - pagalvokite iš naujo. Taivane meilės diena švenčiama Vasario 14d ir Liepos 7d. Taivaniečiai turi tradicija,  jog gėlių spalva ir kiekis transliuoja žinutę, kurią nori pasakyti savo mylimosioms. Raudonos rožės simbolizuoja "vienintelę meilę", 99 rožės simbolizuoja "amžiną meilę", o 108 rožės reiškia "ar tekėsi už manęs?"

 

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram