freepik.com - 2017-04-21 08:58:58

Kokios profesijos skatina priaugti svorio?

Naujausios studijos įrodė, jog profesijos, kurios reikalauja daug stresinių situacijų, turi tiesioginę įtaką mūsų svorio padidėjimui. Kai kurie, iš paminėtų darbų, gali tikrai nustebinti, o tiems, kurie nesupranta, kodėl laikantis griežtos mitybos principų ir dirbant, atrodo, paprastą darbą, auga svoris, turime paaiškinimą!

1. Kelionės agentūros darbuotojas. Šie žmonės turi patenkinti kiekvieno vartotojo poreikius, suplanuoti ir organizuoti kiekvienam kelionę. Šis procesas reikalauja daugybės pastangų ir nervų, o ką bekalbėti apie sėdimą darbą.

2. Advokatas. Šios profesijos lauke nereikia net pasakoti, apie patiriama stresą. Tikriausiai tai yra pagrindinė šio darbo dalis. Tad dažnai sprendžiant įvairiausias situacijas užkandžiaujate, ar skubate greitai pavalgyti. Nekontroliuojate, kiek suvalgote, ir ką dedate į skrandį. O tai tikrai prideda papildomų kilogramų.

3. Socialinis darbuotojas. Kaip ir kelionės agentūros darbuotojas, taip ir jūs, daugybę laiko praleidžiate sedėdami. Užkandžiaujate kur papuole, ir dažniausiai neturite laiko pasivaikščioti, ar lengvai pasportuoti.

4.Mokytojas. Kai išgirstate žodį "Mokytojas", visuomet įsivaizduojate asmenį, kuris sėdi prie rašomojo stalo, taip? Visas mokytojos darbas supasi aplink stalą : taiso namų darbus, ruošia prezentacijas, ruošia testus, skaito paskaitas.. Ir viskas vienoje pozicijoje.

5.Dizaineris, architektas. Žinoma, šis darbas nenuobodus, visuomet esate kupini idėjų, dirbate pagal užsakymus... Jei vieną dieną turite laisvesnę, kitą kimbate į darbus, ir neužmiegate iki pat išnaktų. Būtent tokiu rėžimu vyksta ir jūsų mityba. Kai galite, prisikemšate, kai neturite laiko, nevalgote visai. Toks mitybos šokinėjimas turi didelę įtaką svorio priaugimui.

6.Administratorė. Esate visuomet pasirengusi padėti, direktorius užkrauna tūkstančius darbų paskutinę minutę, o darbo valandos tiksi taip, kad nespėjate pamatyti. Šis darbas tiesiog pririštas prie stresinių situacijų, o ką jau bekalbėti apie pietų valgymą čia pat, prie kompiuterio, kadangi neturite laiko vykti kitur.

7.Mokslininkai. Intelektualios specialybės žmonės, kurie atsiduoda savo darbui šimtu procentų, retai kada susimąsto apie savo sveikatą. Jų mityba išsibalansavusi, ir kartais jie net pamiršta pavalgyti. NASA darbuotojai sugalvojo net programą, skatinančią atsitraukti nuo darbo, ramiai pavalgyti, prasivaikščioti, ir tik pailsėjus grįžti atgal į darbo vietą.

8.Policininkai. Žinoma, klasiškas pareigūnų portretas, neretai piešiamas su spurgų ar kito nesveiko maisto laikymo rankose, ir sedėjimu automobilyje - nuovadoje. Bet ar kada nors pagalvojote, kodėl? Ši profesija yra viena iš labiausiai rizikingų, stresinių ir pavojingų momentų nestokojanti darbo vieta, tad maistas kartas nuo kart padeda pamiršti visas negandas, ir užkandžiauti trumpos pertraukėlės metu.

9.Marketingo, ir viešųjų ryšių atstovai. Nors šis darbas taip pat nereikalauja tikslingų darbo valandų. Jums nereikia sedėti ofise, ar valgyti mažoje virtuvėlėje. Jus dažnai kviečia į renginius, kuriuose vaišinama pačiais gardžiausiais valgiais. Kurie, neretai, turi ir nemažai kalorijų. Apsilankius tokiose renginiuose, galite sau pridėti papildomų kilogramų, per labai trumpą laiką.

10.Informatikai.Kūrybiškumas ir mokslas čia susipina kaip niekas kitas. Informatikos darbuotojai daugybę valandų praleidžia prie kompiuterio, valgo kas papuola, o namo grįžta labai vėlai. Ir dažnai, vakarienė gerokai perkopia 22h. Gyvenant tokioje rutinoje galite greitai pastebėti, kaip keičiasi jūsų kūno formos.

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram