freepik.com - 2017-03-02 13:17:01

Meilės horoskopas Kovo mėnesiui

Atėjus pavasariui, skubame džiaugtis pasirodžiusiais saulės spinduliais, ir grynu oru. Kad būtų smagiau, leidžiamės į meilės paieškas, arba rodome daugiau dėmesio savo antrajai pusei. Pavasarinėms nuotaikoms sklandant ore, pateikiame Jums meilės horoskopą, kad žinotumėte ko tikėtis atėjus šiltajam sezonui.

Avinas (03 21–04 20). Pasiruoškite emocijų antplūdžiui. Skirkite laiko sau, arba susitikite su maža grupele žmonių. Pervertinkite savo kriterijus, ir vertybes, kadangi nuo kovo 4 dienos atidžiai stebėsite savo draugus, pakeisite nuomonę. Kovokite už tai, kuo tikite, ir gali būti, jog laikantis šio plano prarasite nemažai žmonių, tačiau taip ir turėjo nutikti. Neleiskite kitiems krauti savo naštos, ir aukoti daug savo laiko dėl mylimų žmonių, kadangi galite pasijausti išnaudotas. Tačiau mėnesio viduryje viskas kardinaliai pasikeis. Laukia naujos pažintys, viskas vyks labai sklandžiai. Atidžiai stebėkite savo santykius, ir pajutę, jog kažkas ne taip, suskubkite juos pataisyti. Ieškantiems vienadienių nuotykių šis mėnesis tam itin palankus.

Jautis (04 21–05 20). Kovo 4 dieną nusimato lūžis, kuris padės susitaikyti su savimi. Turite skirti laiko sau, ir apžiūrėti visą savo aplinka. Santykiai gali pašlyti, tad būtinai skirkite laiko savo draugams. Antroji pusė pastaruoju metu erzina, ir gali būti, kad viskas pasieks kritinį tašką. Tačiau neskubėkite visko nutraukti. Gali būti, kad dėl santykių krizės esate kaltas jūs pats. Tačiau jei matote, kad pastangos vienpusės, darykite išvadas. Neįtikinėkite kitų, jog jiems jūsų būtinai reikia, prisiminkite, jog svarbiausia mylėti save.

Dvyniai (05 21–06 21). Jūsų ženklas turi blogą savybę - per arti prieiti prie žmogaus, ir nuo jo nudegti. Yra tiek daug dalykų, kuriuos galite nuveikti, tad nesusikoncentruokite į vieną žmogų, ir nedėkite visų savo vilčių į jį. Nesileiskite į santykius, jeigu matote kabliukus, kurie jums nepatinka. Susivokite savyje tam, kad nenusviltumėte. Kovo 11 būtų naudinga susitikti su artimiausiu draugu akis į akį, ir nuoširdžiai pasikalbėti. Nesvarbu, kaip smarkiai norite jog viskas kuo greičiau įvyktų, turite nusiraminti ir apsaugoti savo širdį nuo galimų pavojų.

Vėžys (06 22–07 22). Leiskite žmonėms, kurie jus myli, iš tiesų jus pažinti. Kai žmonės susitaiko su tiesa, jie turi galimybę arba pasilikti arba išeiti. Taip apsaugosite save. Tad drąsiai išreikškite save, rodykite tikrąjį savo veidą. Tie, kurie pasiliks, bus verti jūsų dėmesio. Jeigu norite tikrų ir rimtų santykių, be šio dalyko negalėsite judėti į priekį. Pykitės, rėkite, išsakykite savo jausmus, šį mėnesį viskas bus tik į naudą. Jei draugai pradės priekaištauti, nekreipkite dėmesio, nebent norite klausyti ilgo ir nuobodaus monologo.

Liūtas (07 23–08 22). Privalote susitvarkyti su savimi. Taip, kaip jūs matote meile, ir galimybes įsileisti kitus į savo gyvenimą, kiša jums koją. Vietoje to, kad stumtumėte savo jausmus kuo giliau ir grimztumėte į depresijos liūną, leiskite radikaliai viskam pasikeisti. Šį mėnesį norėsis viską kontroliuoti, tačiau nesistenkite to daryti. Visos jūsų kaukės turi nukristi. Jei šalia mylimo žmogaus negalite jaustis savimi, paklauskite savęs - kam Jums tokie santykiai? Ir tuomet pamatysite, kaip požiūris į juos pradės keistis.

Mergelė (08 23–09 22). Šis mėnuo - jūsų meilės laikas. Kovo 12, kenčiantiems nuo meilės skausmų, atsiras priežastis pasveikti. Turite imti viską į savo rankas ir neleisti liūdesiui sugadinti tokio gero mėnesio. Paleiskite save nuo senų santykių, dramų ir problemų. Jeigu įtikinėjate save dėl kažko, kas jus neramina, nesistenkite to daryti. Turite priimti visus mestus iššūkius, ir su jais susitaikyti. Palikite viską praeityje, ir ženkite naują žingsnį.

Svarstyklės (09 23–10 23). Kovo 27d. įvyks lemtinga pažintis, kuri privers jus įsimylėti, ir patirti viską iš naujo. Tačiau nieko ilgalaikio nesitikėkite. Šiuo metu jūs traukiate žmones, kurie yra visiškos jūsų priešingybės, ir tai kainuos jums prasidėjusius pykčius, ir nesutarimą. Pribrendote pokyčiams, tad jei turite antrą pusę, pasitarkite su jais, paprašykite į jus pasižiūrėti iš šono, ir patekti savo verdiktą. Pradėsite matyti viską kitomis akimis, susidraugausite su nepatogia tiesa, ir suvoksite, jog meilė egzistuoja tada, kai suprantate realybę. Būkite drąsūs ir ryžtingi, dabar tam - pats palankiausias metas.

Skorpionas (10 24–11 22). Norite to ar ne, tačiau kovo 11d. turėsite priimti pokyčius savo santykiuose. Gali būti, kad skaudžiai išsiskirsite - atstumsite jūs, arba būsite atstumti. Tad peržvelkite savo emocinę būklę, ir pasiruoškite jautriam pokalbiui su savo antra puse. Tačiau nenuleiskite nosies. Meilė, dar ne viskas. Investuokite laiką į savo svajones, darbą, ir dalykus kuriuos mylite, ir pastebėsite, kaip viskas aplink keičiasi į gerąją pusę.

Šaulys (11 23–12 21). Jūs pasikeitėte. Kas anksčiau jums tikdavo, dabar pradėjo erzinti, ir net jeigu kitiems tai sunku suprasti,viskas gerai. Jeigu jaučiate, jog jums reikalingi pokyčiai jūsų širdyje ir mintyse, drąsiai juos svarstykite. Pradedate suvokti, kas jums nebepatinka, ir ko nebemokate kontroliuoti.  Drąsiai imkitės iniciatyvos, ir perimkite kontrolę. Turite pabūti blogiukais vien tam, kad susitvarkytumėte savo gyvenime, ir jeigu kažkam tas nepatinka - paleiskite juos.

Ožiaragis (12 22–01 19). Nepabijokite išlįsti iš rutinos. Jūsų santykiai dabar žiežirbuoja, tad atkreipkite į juos dėmesį, o ne bėkite nuo problemos. Kartais turite pasirinkti ramybę ir kompromisus, jeigu norite, kad santykiai išliktų stabilūs. Jeigu pulsite kitus, ir stengsitės pyktis, gali būti, kad finale liksite vienas. Diplomatiškumas dar niekam nepakenkė, tad ramiai išklausykite savo partnerį. Viduryje mėnesio norėsis mesti viską - antrą pusę, pažinčių svetainę, pasimatymus, ir gyventi ramybėje, tačiau tai netruks labai ilgai. Niekas geriau nežino kaip elgtis, negu jūs. Visi sunkumai galų gale baigiasi.

Vandenis (01 20–02 18). Negalite teisti žmonių, kurie sako, jog juos įskaudinote. Jie turi jausmus, ir kartais vyksta ne taip, kaip norite. Jeigu nuspręsite, kad vistiek visur yra jūsų viršus, tai nieko nepakeis. Jei jums rūpi jūsų antra pusė, privalote ją išklausyti, o ne įrodinėti savo tiesas. Jeigu to nemokėsite, galite likti prie suskilusios geldos. Kovo 27d išliekite savo jausmus, ir įsiklausykite į save. Jei mokėsite atleisti, daug išlošite.

Žuvys (02 19–03 20). Neidealizuokite kitų žmonių. Net jeigu pasirinkote įžvelgti vien tik teigiamus aspektus, pamatysite, jog viskas ne taip, kaip galvojote. Turite pamatyti ir blogą ir gerą ir piktą, ir linksmą, tad jeigu negalite pasigirti geru matymu, nepasakokite visiems, kaip jūs tą žmogų mylite. Jeigu žmogaus nemėgstate - viskas gerai, turite būti atviras pats su savimi. Turite visišką teisę likti arba išeiti, tad nemeluokite sau, ir klausykite savo širdies. Priimkite visus sprendimus, ir galėsite lengviau atsikvėpti.

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram