freepik.com - 2017-03-09 06:31:30

Mirštančios žmonos laiškas - 'Toms, kurios po mano mirties nori ištekėti už mano mylimo vyro..'

Amy Krouse Rosenthal serga vėžiu, ir jai liko labai mažai laiko. Tačiau ji savo darbų sąraše rado laiko trumpam pasakojimui apie jos vyrą, ir jų santuoką. Tai – lyg pažinčių svetainės rekomendacija, kuria vadovautis turėtų moterys, norinčios ištekėti už jos vyro po jos mirties.

Nors moters savijauta buvo itin komplikuota, ji nusprendė likusį laiką išnaudoti tinkamai, ir savo vyrui Jason palikti instrukcijas, kurios padės jam pamilti po jos mirties. Pora kartu išbuvo 26 metus.

„Aš niekada nesidomėjau Tinder, Bumble, ar eHarmony puslapiais, tačiau aš sukursiu Jason profilį viešame laiške, kuris bus paremtas mano patirtimi, ir bendrais mūsų prisiminimais, kuriais dalinomės 9,490 dienų. Jis stilingas – mūsų jaunėliai skolindavosi iš jo rūbus. Tie, kas nors kiek jį pažįsta žino, kad jo kojinės turi būti nepriekaištingos, su paveikslėliais. Jis daug sportuoja, ir prižiūri save. Mano vyras ne tik puikus advokatas, jis taip pat puikus virėjas, mėgstantis piešti, ir klausytis muzikos. Moterys patikėkite, jis nuostabus, kadangi pirmojo vaikelio proga, jis man atnešė puokštę gėlių, Jei iš mano pasakojimo atrodo, kad jis panašus į princą, o santykiai su juo – kaip pasakoje, jūs neklystate. Na, tik keli nesutarimai, gyvenant kartu, ir dėl jų kalta aš. Na, mano liga – vėžys. Jis kaltininkas“.

 

Pilną Amy Krouse Rosenthal laišką galite rasti čia : https://www.nytimes.com/2017/03/03/style/modern-love-you-may-want-to-marry-my-husband.html?_r=2

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram