freepik.com - 2017-09-15 09:27:15

Protingiausia moteris pagal Zodiako ženklą

Sakoma, kad vyrams, sutikusiems šias moteris, užima kvapą. Mažai kam iš vyrų tokios moterys patinka – veikiau vyrams patinka tai, ką šios moterys pasiekia profesinėje srityje ir gyvenime. Astrologai teigia, kad šios moterys mąsto kaip vyrai ir dėl to jaučiasi gana komfortiškai.

Avinas Avinas išsiskiria įgimtu įžvalgumu. Jaunystėje stengiasi užkariauti „dvaro“ pasitikėjimą ir įgyti monopoliją santykiuose su bendraamžiais. Po šiuo ženklu gimusioms moterims gana lengva tiesiog prisiimti lyderių vaidmenį, ir tai joms patinka, o kad tai žeidžia vyrų savimeilę, Avinui nelabai įdomu.

Tokios moterys labai ištvermingos ir turi aukštą gyvybinį potencialą. Joms būdinga imtis sunkių darbų, net jeigu tie darbai laikomi vyriškais.

Vienintelis šių moterų charakterio trūkumas – naivumas, nors jos gana agresyvios aplinkinių atžvilgiu. Bet susidūrus su neteisybe jų pyktis gali trukti kelias sekundes, nes jos akimirksniu ištaiso padėtį – ilgai kentėti nėra nusiteikusios.

Avino ženklo moterys įsitikinusios, kad jeigu nebūtų tokios, lengvai palūžtų susidūrusios su visuomenės nuomone, o šito sau leisti jos negali.

 

www.extrafm.lt

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram