The Chainsmokers facebook.com nuotrauka - 2017-08-09 15:19:18

Grammy apdovanojimus renkantys The Chainsmokers: auditorija gali būti gana bjauri

Tiek pasiekusiems aukštumas, tiek to dar nepadariusiems muzikantams  auditorijos palaikymas yra gyvybiškai svarbus. Kai kurie atlikėjai turi išskirtinai stiprų ryšį su savo gerbėjais, o iš jų sulaukiama meilė jiems yra ypatinga.

Būtent taip apie savo muzikos klausytojus iš Indijos kalbėjo ir JAV didžėjų duetas The Chainsmokers. "Mes nekantraujame ir vėl išvysti savo gerbėjus", - sakė Adrew Taggart. Ankstyvą rugsėjį Į Indiją išvyksiantys Grammy apdovanojimo laimėtojai paskutinį kartą šioje šalyje lankėsi 2014 metais. Muzikantai itin teigiamai įvertino šios šalies gerbėjus ir iškėlė juos virš visų kitų: "Gerbėjai iš Indijos yra itin įsipareigoję ir palaikantys. Kitur auditorija yra linkusi būti labiau kritiška. Ji gali būti gana bjauri."

Be susitikimo su gerbėjais, šios kelionės metu vaikinai taip pat labai nekantrauja pasigardžiuoti indišku maistu. "Mums labai patinka indiškas maistas. Deja, mums retai tenka būti Indijoje. Tai ypatinga vieta", - teigė A. Taggart, kartu su kolega Alex Pall pasirodysiantis Mumbajuj. 

Pagal mid-day.com informaciją

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram