2017-03-16 12:43:40

Tris metus šis benamis sedėjo vienoje vietoje,kol jo gyvenimą pakeitė vienas užduotas klausimas.

Kiekvieną dieną, Viktoras Hubbardas stovėjo toje pačioje vietoje gatvės kampo vietoje trejus metus - tylus, be jokio užrašo, ar užkalbinimo.

Moteris, kuri tris metus važiuoja pro ta pačią vietą, stovintį vyrą mato net keturis kartus per dieną. Kai jos smalsumas pasiekė aukščiausią tašką, ji sustabdė savo mašiną prie benamio, ir atsidariusi langą paklausė, kodėl jis visą laiką čia stovi. Išgirstas atsakymas apvertė jos pasaulį aukštyn kojomis.

Viktoras savo gyvenime patyrė daug sunkumų. Neturėti namų - viena, tačiau protinė negalia yra kur kas žiauresnis kirtis jo likimo istorijoje. Toje pačioje vietoje jis stovi todėl, kad laukia atvykstant savo mamos, kuri pasiimtų jį į namus. Moteris, išgirdusi šią istoriją buvo sukrėsta, ir nusprendė pakeisti jo gyvenimą.  "Vis girdėdavau, kaip visi kalba apie šį vyrą. Kol tiesiog pagalvojau, jog reikia kažką dėl to padaryti"- teigia Ginger Sprouse, moteris, kuri ir atrado šio vyro silpnąsias vietas.

Ji įdarbino Viktorą virėju savo restorane, apgyvendino savo namuose, ir jo istorija pasklido po visą regioną. Daugybė žmonių skyrė savo paramą, ir tokiu būdu jam buvo suaukota net 14 tūkst. dolerių. Tačiau tai - ne svarbiausia šios istorijos dalis. Praėjus trumpam laiko tarpui, jį susirado jo mama. Žmogus, kurio jis laukė net tris metus, toje pačioje vietoje.

 

 

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram