Will Smith facebook.com nuotrauka - 2017-08-09 17:22:43

Aktorius Will Smith pramogų pasaulyje, dar būdamas moksleiviu, sužibėjo ne dėl aktorystės

Labai retai būna taip, jog metai, praleisti mokykloje, tampa itin sėkmingos karjeros pradžia. Tačiau būna ir taip, jog dar lankant mokyklą, tampama ne tik populiariu, bet ir užsitikrinamas gyvenimas be finansinių rūpesčių.

Tokiu laimės kūdikiu tapo įžymusis JAV aktorius Will Smith. Tiesa, mokykloje itin populiariu jis tapo ne dėl savo visame pasaulyje vertinamų aktorinių sugebėjimų - paskutiniais mokslo metais į viešumą iškilo jo gabumai muzikoje. Paskutinis mėnesis vidurinėje, kai W. Smith draugai pirmą kartą išgirdo per radiją grojamą vaikino dainą, jam buvo neįtikėtinai geras.

Naujame Apple Music šou Carpool Karaoke W. Smith atskleidė, jog buvo itin gabus vaikas ir pirmas savo eilutes surimavo būdamas vos 12-os metų amžiaus. 

Pirmąjį savo hitą Girls Ain't Nothing But Trouble vaikinas kartu su atlikėjais DJ Jazzy Jeff ir Fresh išleido būdamas vos 16-os metų amžiaus, o per radiją ji buvo pradėta leisti, kai jis buvo 18-os metų amžiaus mokinys vienoje Filadelfijos vidurinėje. 

"Pirmoji daina Girls Ain't Nothing But Trouble buvo išleista, kai man buvo 16-ka metų" - visame pasaulyje gerai žinomas aktorius sakė laidos vedėjui James Corden. "30 paskutiniųjų dienų mokykloj mano daina buvo grojama per radiją... Negali būti nieko geriau už tą momentą, kai tavo draugai vidurinėje mokykloje žino, kad tu jau turi hitu tapusią dainą, grojamą per radiją."

Nors dainai nepavyko atsidurti populiariausių įrašų sąraše iškart ją išleidus, po dviejų dviejų metų, 1988-aisiais ji pasiekė 57-ąjį numerį America's Billboard Hot 100 sąraše. 

Beje, šio mėnesio gale (rugpjūtį) Will Smith ir vėl susivienys su savo senu draugu bei kolega DJ Jazzy Jeff dviems koncertams Europoje. 

https://youtu.be/P-0PB4cbtDc

Pagal music-news.com

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram